KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398672

nr 1239 8672

Rolf Smedman

(1929-2000), Sverige

Akvarell, Örnar. Signerad, daterad 1974 Alaska, 38x49

Rolf Smedman, svensk målare och författare, född i Njurunda 1929, död 2000.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 4 mars 2019
kl 18:47:58

Rolf Smedman

Läs mer om Rolf Smedman